Trädgårdssoffor två stycken

657137

TRÄDGÅRDSSOFFOR, två stycken snarlika, omkring 1900, gavlar av gjutjärn, genombruten dekor av storkar och vindruvsklasar, sits av träribbor, längd 186 cm respektive 156 cm, sitthöjd 38 cm

PROVENIENS: Stopalo

Trä- och rostskador

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Möbler, Soffor, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Trädgårdssoffor två stycken

Budhistorik (27 bud)
5153527
33 000
5153526
32 000
5153523
31 000
5149389
30 000
5153522
30 000

Slutpris SEK:
33 000
3 185 EUR, 3 617 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.