Skulptur Jules Edmond Masson

657103

JULES EDMOND MASSON (Frankrike 1871-1932): Après le combat, signerad J.E. Masson samt monogram JM 44, guld och grönpatinerad brons, gjutarmärkt LNJL Paris 44, höjd 58 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ställvis slitage

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Konst, Skulpturer, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Skulptur Jules Edmond Masson

Budhistorik (31 bud)
5151947
40 000
5151949
40 000
5151947
31 000
5151926
30 000
5151944
30 000

Slutpris SEK:
40 000
3 860 EUR, 4 384 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.