Spjällsnören 1800-talets slut

657098

SPJÄLLSNÖREN, två stycken, 1800-talets slut, flätade med olikfärgade glasrör, den ena med rubinröd glasklump, längd 170 respektive 190 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ändringar/tillägg

Diverse, Samlarobjekt, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Spjällsnören 1800-talets slut

Budhistorik (58 bud)
5144400
13 500
5144395
13 000
5142574
12 500
5141993
12 000
5142572
12 000

Slutpris SEK:
13 500
1 303 EUR, 1 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.