Jaktrofé 1800-talets slut

657087

JAKTTROFÉ, 1800-talets slut, i form av hjort, skulpterad mahogny med monterade hjorthorn, höjd 59 cm

PROVENIENS: Stopalo

Väggplatta med lagningar

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Jaktrofé 1800-talets slut

Budhistorik (21 bud)
5153419
5 200
5153356
5 000
5152794
4 800
5153352
4 600
5152794
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.