Skulptur Esther Eppens

657084

ESTHER EPPENS (1900-tal): Omfamnande kärlekspar, signerad Esther Eppens, patinerad brons, gjutarmärkt Bergman Cire Perdue, höjd 31,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ändringar/tillägg

Konst, Skulpturer, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Skulptur Esther Eppens

Budhistorik (76 bud)
5153834
82 000
5153862
80 000
5153834
78 000
5153846
76 000
5153834
74 000

Slutpris SEK:
82 000
7 913 EUR, 8 987 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.