Carl Fredrik Reuterswärd, Komposition i blått

657028

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition i blått, signerad CFR, gouache/akvarell på papper, 67x49 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Konst, Modernt måleri, Tore Wretman

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (8 bud)
5187339
11 000
5187331
10 500
5161747
10 000
5161745
8 400
5159249
5 000

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.