Aja Myrray-Thorén, olja

657027

AJA MURRAY-THORÉN (1947-2015): "Ingen kan ha gjort det godare för Sverige än du", signerad och daterad Aja -91, olja, 62x25 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Konst, Modernt måleri, Tore Wretman

Nybrogatan 32, Stockholm

Aja Myrray-Thorén, olja

Budhistorik (27 bud)
5191273
9 000
5191203
8 800
5191272
8 600
5191203
8 400
5191168
8 200

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.