Carl Otto Hultén Komposition

657025

CARL OTTO HULTÉN (1916-2015): Komposition, signerad, emaljmålning på plåt, 75x99 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Konst, Modernt måleri, Tore Wretman

Nybrogatan 32, Stockholm

Carl Otto Hultén Komposition

Budhistorik (9 bud)
5188714
9 600
5188710
9 400
5188708
9 200
5156027
9 000
5156026
8 800

Slutpris SEK:
9 600
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.