Butiksdörrskylt

657010

BUTIKSDÖRRSKYLT, omkring 1900, genombruten dekor av figurer och växtornamentik, urtag för skylt, bronserat järn och plåt, höjd 37, längd 81,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador och lagningar

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Butiksdörrskylt

Budhistorik (16 bud)
5151389
2 600
5151357
2 400
5151341
5151350
5151341
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.