Stekhuv England pläter

657006

STEKHUV, England 1800-tal, pläter, höjd 25, 39,5 x 28,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Invändigt slitage

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Stekhuv England pläter

Budhistorik (15 bud)
5153450
5153448
5152082
1 900
5152082
1 600
5152005

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.