Gösta Werner Killoran

657004

GÖSTA WERNER (1909-1992): "Killoran", signerad på baksidan, olja på duk, 55x66 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Konst, Modernt måleri, Tore Wretman

Nybrogatan 32, Stockholm

Gösta Werner Killoran

Budhistorik (18 bud)
5189811
6 200
5189803
6 000
5189788
5 400
5189785
5 200
5189309
3 400

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.