Appliquer barockstil

657000

APPLIQUER, ett par, barockstil, Frankrike 1900-tal, för tre ljus, förgylld brons, dekor av bérainornamentik,
S-formade ljusarmar, höjd 52 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Metall, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Appliquer barockstil

Budhistorik (17 bud)
5152548
6 400
5152542
6 200
5152540
5 600
5152536
5 400
5152534
5 200

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.