Skulptur Rolf Kjellberg

656982

ROLF KJELLBERG (1901-1989): Kvinna med vattenkrus, signerad och daterad R G. Kjellberg 49-50, patinerad brons, gjutarmärkt G. Pettersson Fud., höjd 55 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Konst, Skulpturer, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Skulptur Rolf Kjellberg

Budhistorik (29 bud)
5150977
6 800
5151068
6 600
5150977
6 400
5151053
6 200
5150977
6 000

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.