Jardinjär i silver med glasinsats

656977

JARDINJÄR, 1900-talets början, silver, fyrpassformad, uppsvängda hänklar, slipad glasinsats, vikt ca 1400 g

PROVENIENS: Stopalo

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Silver, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (8 bud)
5153578
5 000
5151838
4 800
5151617
4 600
5150828
4 400
5125042
4 200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.