Ljusstakar régence-stil

656967

LJUSSTAKAR, ett par, régence-stil, 1800-tal, förgylld brons, dekor av emblem och porträttprofiler, balusterformad pelare, stämplade J D, höjd 23,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Metall, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Ljusstakar régence-stil

Budhistorik (10 bud)
5153296
5153593
1 900
5153296
1 800
5153585
1 700
5153296
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.