Stop jugend

656964

STOP, jugend, daterat 1903, slipat klarglas, lock i metall med dekor av kvinnohuvud med böljande hår, graverad måttmarkering 1/2 L, höjd ca 15,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Glas, Övrigt glas, Stopalo

Stop jugend

Budhistorik (2 bud)

5146111
5138475

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.