Ytterfoder jugend

656955

YTTERFODER, jugend, mässing, Eskilstuna, litograferad stiliserad dekor i svart, stämpelmärkt KNUT ERIKSSON & CO ESKILSTUNA, höjd ca 20,5, diameter 21 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage, repor

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Ytterfoder jugend

Budhistorik (11 bud)
5151829
950
5150891
900
5147994
850
5146165
5147993

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.