Snushund

656947

SNUSHUND, omkring 1800-talets mitt, björk, träskuren och bemålad dekor, höjd ca 3,5, längd ca 11 cm

PROVENIENS: Stopalo

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Snushund

Budhistorik (11 bud)
5136406
5136282
5128333
5130542
5128333

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.