Ställning för fågelbur

656932

STÄLLNING, 1900-tal, för fågelbur, mässing, rektangulär bricka med bågformad ställning på stativ, dekorativt krön i form av bandslinga, justerbart höjdläge, lägsta höjd 178 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Möbler, Övriga möbler, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Ställning för fågelbur

Budhistorik (10 bud)
5138411
6 200
5137740
6 000
5137740
5 600
5138410
5 400
5137740
3 600

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.