Bordslampa 1900-talets första hälft

656926

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, kineserande dekor av man bärande skålfat, brons, samtida skärm i textil, höjd 75 cm

PROVENIENS: Stopalo

Skärmen med skador

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Belysning, Bordslampor, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (26 bud)
5152700
5136294
5152697
1 900
5136294
1 800
5152694
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.