Skulptur Paul Cornet

656916

PAUL CORNET (Frankrike 1892-1977): La Maternité, signerad och numrerad P. Cornet 1/8, mörkpatinerad brons, gjutarmärkt Cire Perdue Valsuani, höjd 87 cm

PROVENIENS: Stopalo

Märkt med personnummer

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Konst, Skulpturer, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Skulptur Paul Cornet

Budhistorik (10 bud)
5153614
10 500
5153594
10 000
5153594
9 600
5153591
8 800
5151188
8 600

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.