Bordsplateau Regency

656904

BORDSPLATEAU, fem delar, Regency, argent haché, konturerad form, volutformade fötter, silverfolierade glas, höjd 6, 183 x 47 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage, skador, kompletteringar

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Bordsplateau Regency

Budhistorik (38 bud)
5142656
25 000
5152822
24 000
5142656
23 000
5152795
22 000
5142656
21 000

Slutpris SEK:
25 000
2 413 EUR, 2 740 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.