Oidentifierad konstnär oljemålning

656902

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Stilleben med fiskar, fåglar och hare, olja på duk, 71,5 x 166 cm

PROVENIENS: Stopalo

Lagning, retuscher

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Konst, Äldre måleri, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (18 bud)
5153098
22 000
5153095
21 000
5151190
20 000
5151190
17 500
5153090
17 000

Slutpris SEK:
22 000
2 123 EUR, 2 411 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.