Eldhundar Louis XV-stil

656899

ELDHUNDAR, ett par, Louis XV-stil, 1800-tal, brons, i form av parställda heraldiska lejon med voluter och akantusslingor, 53,5 x 44 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Eldhundar Louis XV-stil

Budhistorik (17 bud)
5152916
6 400
5152054
6 200
5150136
6 000
5150143
5 800
5150136
5 200

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.