Kolonnskåp Karl Johan

656891

KOLONNSKÅP, Karl Johan, fanerat med mahogny, träskuren dekor med akantusblad, rosetter och palmetter, nyckel medföljer, höjd 147, 74 x 52 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre fanérskador och dekorkompletteringar, fjäderbelastad låsfunktion defekt

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Möbler, Skåp, byråer, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Kolonnskåp Karl Johan

Budhistorik (52 bud)
5153728
37 000
5153751
36 000
5153728
35 000
5153744
35 000
5153728
33 000

Slutpris SEK:
37 000
3 571 EUR, 4 055 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.