Skrin 1900-talets början

656844

SKRIN, 1900-talets början, mässing, förtennad insida, locket med monogram OS, höjd 13, 47,5 x 33 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Metall, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Skrin 1900-talets början

Budhistorik (30 bud)
5151303
2 800
5151314
2 600
5151303
2 400
5151287
5150032

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.