Skulptur Paris av Troja

656827

SKULPTUR, 1900-talets första hälft, föreställande prins Paris av Troja, patinerad brons, monterad på svart marmorsockel, höjd 52 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Konst, Skulpturer, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Skulptur Paris av Troja

Budhistorik (19 bud)
5152266
7 000
5151922
6 800
5151922
6 400
5151773
6 200
5134810
6 000

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.