Armlänstol Ryssland

656821

ARMLÄNSTOL, senempire, Ryssland, fanerad och massiv mahogny, träskuren dekor växtornamentik, volutformade armlän, sitthöjd 47 cm

PROVENIENS: Stopalo

Kompletterade fotavslut, enstaka fanérkomplettering

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Möbler, Fåtöljer, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Armlänstol Ryssland

Budhistorik (19 bud)
5138899
7 000
5150570
6 800
5138899
6 600
5150549
6 400
5138899
6 200

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.