Appliquer Napoleon III

656809

APPLIQUER, ett par, Napoleon III, för två ljus, förgylld brons, dekor med rosett, flamma, tofsar, ljusarmar iform av roskvistar, höjd 67 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ena borrad för el

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Belysning, Vägglampor, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Appliquer Napoleon III

Budhistorik (26 bud)
5153165
6 800
5153164
6 600
5153158
6 400
5153144
6 200
5153150
6 200

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.