Armlänsstolar senempire

656797

ARMLÄNSTOLAR, ett par, senempire, Baltikum/Ryssland, fanerad och massiv mahogny, träskuren dekor, peltaformad ryggbricka, dekor av växtornamentik, sitthöjd 46 cm

PROVENIENS: Stopalo

Enstaka lagningar

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Möbler, Fåtöljer, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Armlänsstolar senempire

Budhistorik (10 bud)
5151478
6 400
5151464
6 200
5151456
6 000
5151400
5 800
5151396
5 600

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.