Maria Giovanna Clementi, hennes art, 1700-tal

656741

MARIA GIOVANNA CLEMENTI, hennes art (1700-tal): Flicka med papegoja, olja på duk, 103,5 x 80 cm

PROVENIENS: Stopalo

Skador, lagningar, retuscher

Ändringar/tillägg

Konst, Äldre måleri, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (34 bud)
5154074
25 000
5154079
25 000
5154074
24 000
5154076
23 000
5154074
22 000

Slutpris SEK:
25 000
2 413 EUR, 2 740 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.