Oidentifierad konstnär oljemålning

656740

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Puttis med get, olja på duk, tondo 73 x 73 cm

PROVENIENS: Stopalo

Lagning, retuscher

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Konst, Äldre måleri, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (16 bud)
5150282
7 600
5150574
7 400
5150282
6 600
5150571
6 400
5150282
5 800

Slutpris SEK:
7 600
733 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.