Bordsdekoration 1800-talets andra hälft

656739

BORDSDEKORATION, 1800-talets andra hälft, stämplad A.G. Dufva ALPACCA, naturalistisk form med hjort under palmträd, nysilver, höjd 57 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (28 bud)
5153528
4 600
5153106
4 400
5141562
4 200
5153105
5141562
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.