Bordsdekoration 1800-talets andra hälft

656737

BORDSDEKORATION, 1800-talets andra hälft, otydligt stämplad, naturalistisk form med jockey under träd, nysilver, höjd 41,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (19 bud)
5153934
5153942
3 800
5153934
3 600
5153137
3 400
5148481
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.