Skulptur Alfred Ohlson

656734

ALFRED OHLSON (1868-1940): Fiskargubbe i snipa, signerad och daterad Alfred Ohlson 1909, brons, monterad på träsockel, höjd 20 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Konst, Skulpturer, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Skulptur Alfred Ohlson

Budhistorik (4 bud)

5150845
5150842
1 800
5137430
1 400
5119956
1 300

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.