Skulptur gondoljär

656733

GONDOLJÄR, Italien, sannolikt Venedig omkring 1900, skulpterat, förgyllt och polykromt bemålat lövträ, höjd 35,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador och lagningar, paddel saknas

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Skulptur gondoljär

Budhistorik (20 bud)
5152198
2 400
5152038
5150909
5150909
1 700
5133961
1 600

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.