Axel Törneman etsning

655203

AXEL TÖRNEMAN (1880-1925): Skogslandskap, signerad Törneman, gouache, bladmått 12x12,5 cm

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Axel Törneman etsning

Budhistorik (40 bud)
5189930
26 000
5187335
25 000
5189927
25 000
5187335
24 000
5189926
23 000

Slutpris SEK:
26 000
2 509 EUR, 2 850 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.