Bordskanon Bofors 1976

651413

BORDSKANON, Bofors 1976, gjutjärn, tillverkad till Tore Wretman, signerad i godset T W 7-5 1976, höjd 30, längd 53 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Rost, slitage

Diverse, Samlarobjekt, Vapen/Medaljer, Tore Wretman

Nybrogatan 32, Stockholm

Bordskanon Bofors 1976

Budhistorik (27 bud)
5189549
6 600
5189590
6 400
5189549
6 000
5189557
5 800
5189549
5 600

Slutpris SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.