Karott med lock omkring år 1900

651005

KAROTT MED LOCK, pläter, Storbritannien, omkring 1900, handtag av trä och pläter, längd 32 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Smärre slitage

Diverse, Samlarobjekt, Metall, Tore Wretman

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (33 bud)
5191014
5191004
3 800
5191000
3 600
5190994
3 400
5190987
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.