Brevpress av marmor

650998

BREVPRESS, marmor, 1900-tal, rektangulär form med dekor av tryckt kulformation, höjd 9, längd 28, bredd 18 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Slitage

Diverse, Samlarobjekt, Tore Wretman

Nybrogatan 32, Stockholm

Brevpress av marmor

Budhistorik (11 bud)
5190744
5187976
1 400
5184848
1 300
5187314
1 300
5184848

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.