Borgila vas av sterlingsilver, Stockholm 1966

650493

BORGILA, vas, steringsilver, Stockholm 1966, tryckt oval form, stämpelmärkt, höjd 11,5, längd 12 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Monogramgravyr, smärre repor

Silver, Övriga silverföremål, Design, Tore Wretman

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (38 bud)
5191483
5 200
5191006
5 000
5191482
5 000
5191006
4 400
5190256
4 200

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.