Ett par vägglampor, 1900-talets första hälft

649613

VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets första hälft, patinerad metall, monterade på oval svartbetsad träplatta, elektrifierade, höjd 23 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Belysning, Vägglampor, Tore Wretman

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (21 bud)
5186680
4 800
5190746
4 600
5186680
4 200
5190743
5186680
3 800

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.