Reservoarpenna 18 k guld

667609

RESERVOARPENNA, 18 k guld, guillocherad dekor, 14 k guldstift, hylsans topp med graverat monogram, längd 10,5 cm, totalvikt ca 21,3 g
BLYERTSPENNA, förgylld, dekor av akantusslingor, längd 10,5 cm, totalvikt ca 13,3 g

Ej funktionstestade, bucklor

Guld/Smycken, Diverse

Kundcenter

Reservoarpenna 18 k guld

Budhistorik (2 bud)

5071112
2 400
5071061

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.