Chesterfield fåtöljer

662670

FÅTÖLJER, 1 par, chesterfield modell, England, 1900-talets andra hälft, djuphäftat skinn, etikettmärkt "Wade upholstery limited Long Eaton England", sitthöjd ca 44 cm

Repor och märken

Möbler, Fåtöljer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Chesterfield fåtöljer

Budhistorik (20 bud)
5086271
4 200
5086273
5086271
3 800
5086272
3 600
5086271
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.