Figurin i gips

662235

FIGURIN, 1900-tal, gips, föreställande naken kvinna, signerad "O.B", höjd ca 37 cm

Skador, nagg, märken

Keramik/Porslin

Drottninggatan 36, Malmö

Figurin i gips

Budhistorik (2 bud)

5062509
5062119

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.