Hallmöbel bla "Galant" Nygeverken

661722

HALLMÖBEL, spegel och byrå, bl a "Galant", Nygeverken, palisander, delivs faner, 1960/70-tal, byrå längd 85 cm, bredd 43 cm, höjd 41 cm, spegel mått 133x65 cm, Cites-intyg medföljer

Möbler, Skåp, byråer, Speglar

Geijersgatan 14, Göteborg

Hallmöbel bla

Budhistorik (4 bud)

5081168
5073136
5080478
5073136

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.