Kalk silver

661287

KALK, mästarstämpel EA, 17/1800-tal,
med ej tillhörande patén, utländska stämplar, höjd ca 10 cm, total vikt ca 55 g

Mindre lagningar

Silver

Geijersgatan 14, Göteborg

Kalk silver

Budhistorik (1 bud)

5058948
2019-07-30 12:48:13
500

2019-08-04 kl 11:30
Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.