Segelbåtsmodell 1900-tal

661275

BÅTMODELL, 1900-talets andra hälft, s.k "Dhow", Persiska viken, arabisk segelfartyg, längd ca 180, höjd ca 120 cm

Nautica/Technica, Diverse

Rum 21

Segelbåtsmodell 1900-tal

Budhistorik (9 bud)
5087282
5087277
5087271
5087266
750
5087263
600

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.