Roland Svensson

661237

ROLAND SVENSSON, (1910-2003): "Gillöga", signerad roland S, 1940-tal, signerad roland S, 10/12, färglitografi, ca 26x45 cm

Läs mer

Gulnader

Konst, Grafik, Tema

Rum 4

Roland Svensson

Budhistorik (12 bud)
5088451
2 400
5068274
5088449
5068274
5068262
1 900

Slutpris SEK:
2 400
248 EUR, 296 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.