Roland Svensson

661234

ROLAND SVENSSON, (1910-2003): "Gamla Oxelösund", signerad roland S, signerad, 105/200, färglitografi, bildmått ca 32x42 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson

Budhistorik (6 bud)
5088222
5088219
700
5088218
450
5088165
5088112

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.